![](http://2.bp.blogspot.com/-vHJk0hPlWBQ/TcAbnltRSmI/AAAAAAAARBw/lH8RUmeaL6E/s400/IMG_0753%255B1%255D.jpg)
Η εικόνα μιλάει απο μόνη της.Το πρόβλημα στο δρόμο που γίνεται η λαική αγορά δημιουργήθηκε από τα φορτηγά που ξεφωτρώνουν τα εμπορευματά τους. ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΛΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ.
Ένα τουριστικό θέρετρο που είναι ο Μακρύγιαλος αναρωτιέμαι γιατί να παρουσιάζει τέτοια εικόνα ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗΣ. Ως δημοσιογράφος βρίσκομαι πολλές φορές στη δυσάρεστη θέση να καταγράφω τα προβλήματα και να τα αναδεικνύω. Ασκώ κοινωνικό λειτούργημα. Είμαι η φωνή του απλού πολίτη. Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ. Πολλές φορές έρχεται σε αντιπαραθέσεις με τους Δήμους και πολιτικά πρόσωπα. Αυτή είναι η δουλειά του.
![](http://1.bp.blogspot.com/-CX1WNs3PYho/TcAbR0Mn0DI/AAAAAAAARBg/YuTbC1tRxj8/s400/IMG_0756%255B1%255D.jpg)
ΛΑΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ GREEKGLISH !