27 Σεπτεμβρίου 2023

Αποκλεισμός του Πιερικού στο Κύπελλο -Διορθωτικές κινήσεις ζητούν οι οπαδοί

Αποκλεισμός για τον Πιερικο στον θεσμό του Κυπελλου Ελλάδος, καθώς ηττήθηκε 1-0 από το γκολ πέναλτι του Νατσιοπουλου στο πρώτο λεπτό της παράτασης, μετα το 0-0 στα 90 λεπτά.

Ο αποκλεισμός αυτός του Πιερικού έφερε και τις πρώτες αντιδράσεις του κόσμου, ο οποίος περιμένει πολλά πλεον από την ομάδα της Κατερίνης, με αποτέλεσμα να εκφράζει την απογοήτευσή του για το αποτέλεσμα και να ζητά διορθωτικές κινήσεις πριν να είναι αργά. Διαβάστε μερικά από τα σχόλια των οπαδών , τα οποία δημοσιεύτηκαν στην επίσημη σελίδα στου Πιερικού στο facebook.

είμαστε ομαδάρα και χάνουμε τζάμπα

3 αγώνες 3 διαφορετικές εντεκαδες 3 διαφορετικά συστήματα με αυτά δεν πας πουθενά η ομάδα θέλει προπονητή και 2 έμπειρους παίκτες στο 6 και στο 10 όταν η ομάδα πάει για πρωτάθλημα όπως πριν κάποια χρόνια με Παπαβασιλείου είχε μια ήττα και 2-3 ισοπαλίες και έριχνε πολλά γκολ αν θέλετε να κάνετε κάτι κάντε τώρα που μπορεί να σωθεί αν χάσουμε χρόνο αλλά και κάμερα παιχνίδι ακόμα και φύγουν οι από πάνω μας δεν τους πιάνεις μετά

Η ομάδα θέλει προπονητή χτες τόσα χρήματα έριξε ο πρόεδρος πήρε παίχτες και δεν μπορεί να κερδίσει ομάδα Α τοπικό πείτε την αλήθεια στον άνθρωπο δεν πάμε πουθενά έτσι είναι πολύ μεγάλη κατάντια να έχουν δωθεί τόσα λεφτά και να έχουμε καβούρια για προπονητή ελεος