Προσφορά απινειδωτή από τον Σπύρο Κουλκουδίνα στον Άγιο Δημήτριο Πιερίας
Παρέδωσα σήμερα με μεγάλη χαρα στην πιο απομακρυσμένη κοινότητα του Δημου Κατερινης, τον ομορφο Άγιο Δημήτριο εναν ακόμη #apini_dtis zois. Ευχαριστώ το Δημαρχο Κατερινης Κωστα Κουκοδήμο και τον Πρόεδρο της Κοινοτητας Θωμα Μελλιο για την αποδοχή της δωρεάς
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ GREEKGLISH !