6 Αυγούστου 2021
Διοικητικό πρόστιμο για κάψιμο ξερών χόρτων σε χωριό των Γιαννιτσών
Για πυρκαγιά που εκδηλώθηκε , σε ξηρά χόρτα εντός οικοπεδικού χώρου στην Τ.Κ. Ελευθεροχωρίου του Δήμου Πέλλας, επιβλήθηκε σε άνδρα διοικητικό πρόστιμο σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 19/2020 Πυροσβεστική Διάταξη, από ανακριτικούς υπάλληλους της Π.Υ Γιαννιτσών.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ GREEKGLISH !