24 Αυγούστου 2017

Οι επιτυχόντες του 1ου ΓΕΛ Κατερίνης



15055901 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΛΟΥΪΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

15055971 ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

15055976 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΛΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

15055940 ΜΠΕΝΕΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

15055948 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

15055991 ΤΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΪΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

16054003 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

16076194 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

16054014 ΖΕΡΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

16054048 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

16076198 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΪΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ - ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

15055963 ΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

16054016 ΚΑΤΣΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

16054052 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

16053977 ΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΗΣΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

16053988 ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16053998 ΤΣΙΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

17053958 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

16054001 ΑΛΕΚΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17053999 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054039 ΑΜΗΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054000 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

17054040 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054041 ΒΑΓΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

17053960 ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗ ΣΟΝΙΑ ΜΑΝΟΛΗΣ ΙΜΕΝΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

16054005 ΒΟΥΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) ΣΜΥΝ

17053961 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

16054006 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054001 ΓΑΛΑΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

17054002 ΓΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054003 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054004 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054005 ΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17053963 ΓΚΙΑΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

16053962 ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

17053965 ΔΑΦΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

17054006 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

17054044 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054007 ΔΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ - ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17054008 ΔΡΟΣΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΣΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

17054045 ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

15055933 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΚΙΑΝΗ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

16054015 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

17054047 ΖΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17053966 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17053967 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΛΩΝΑΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

06052118 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

17054009 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054010 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054011 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΛΙΕΤΤΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

17054012 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054048 ΚΑΡΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17053971 ΚΙΟΣΕ ΕΡΙΣΑ ΑΡΝΤΙΑΝ ΑΝΙΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

17054013 ΚΙΡΜΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

17054014 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

17054015 ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17053972 ΚΟΝΤΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

17053975 ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

16054020 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054016 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

17054049 ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

17053976 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

17053977 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

16054024 ΛΙΠΙΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΚΕΛΑ ΜΑΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

16054025 ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

16054027 ΜΑΝΤΖΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17053979 ΜΑΡΑΣΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054017 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054051 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054019 ΜΗΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

17054020 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

17054052 ΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17053982 ΜΠΑΜΙΧΑ ΘΑΛΕΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

16053980 ΜΠΑΤΑΛΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

17054053 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054021 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17053983 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17054022 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054056 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

17054023 ΠΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054057 ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

15030930 ΠΛΑΣΤΡΟΥΓΓΗ ΔΑΝΑΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

17054024 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

17053985 ΠΡΟΒΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17054058 ΡΑΠΤΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054059 ΡΕΜΠΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

17053986 ΡΟΓΚΟΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054060 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΚΡΙΒΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054062 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054025 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17054026 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17054027 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054063 ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054029 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17053988 ΣΤΟΥΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

17054064 ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054065 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17053989 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054066 ΤΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054031 ΤΖΑΦΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΦΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054033 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17053990 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17053991 ΤΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

16054038 ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054067 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

17053993 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17053994 ΤΣΑΧΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

16053996 ΤΣΕΝΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

17054068 ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΥΜΕΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054034 ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

17054069 ΤΣΙΟΥΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054035 ΤΣΙΡΤΣΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΔΑΜ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17054036 ΤΣΙΩΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΚΛΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

17054037 ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17054038 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ

17053995 ΧΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ



17053998 ΨΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

πηγή https://pierikialithia.blogspot.gr/

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ GREEKGLISH !

loading...